21 листопада – гурт Роллікс


21 листопада у тернопільському клубі “КОЗА” (http://koza.te.ua) відбудеться вибуховий виступ однієї з найяскравіших команд української рок сцени, фаворитів проекту «Свіжа кров на каналі М1» – гурту «РОЛЛІК’С».
З нагоди святкування свого п’ятиріччя хлопці представлятимуть нову програму, що увійде до другої студійної платівки команди “Перетворися на зброю”
Це буде справжній розрив!

СТАРТ – 20-00 !!! ВХІД ВІЛЬНИЙ !!!

РОЛЛІК’С – це українська ватага, яка поєднує в собі сучасні віяння щільного гітарного звучання зі складовими читки і проникливого, з натиском співу. Деякі критики порівнюють РОЛЛІК’С за стилістикою з такими відомими колективами, як Limp Bizkit, POD, Linkin Park, (hed) p.e., але відзначають притаманну ролліксам неповторність музичного матеріалу з дотепними та вигадливими текстами, що надає гурту особливої самобутності.

РОЛЛІК’С – це група, яка здатна створити настрій і запалити будь-яку публіку, розворушити її зсередини і залишити після себе руїни з виснажених від штурханини тіл. Ця четвірка здатна в три інструменти і мікрофон видати такий щільничок, від якого штани сповзають долів. При цьому «зграя» легко сприймається і під час прослуховування записів, що обумовлено доброякісним та «смачним» звучанням, підкріпленим життєствердними, філософськими і ліричними, сміливими, часто навіть розбишацькими і прямолінійними текстами, які безкомпромісно б’ють прямо в чоло.

офіційні посилання в мережі:
http://www.rolliks.com.ua
http://www.youtube.com/user/Rolllix
http://www.myspace.com/rolliks

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *