Hexis DK, Cabal DK, Elephant Opinions UA, Irae UA at Koza bar

Вартість – 60 гривень на вході.
Початок о 20 годині.

HEXIS
Копенгаген, Данія
https://www.facebook.com/Hexisband
http://www.hexisband.net/
https://hexisband.bandcamp.com/
Суміш хардкору з блек та дум металом. Гурт існує з 2010 року. До сьогоднішнього дня число зіграних концертів перевалило за четверту сотню. Не грали тільки в Антарктиді. 8 квітня вийшов останній альбом – Tando Ashanti, який вони зараз підтримують двомісячним туром Європою.

CABAL
Копенгаген, Данія
https://www.facebook.com/cabalcph
http://cabalcph.bigcartel.com/
https://cabalcph.bandcamp.com/
Земляки хедлайнерів приєднаються до них лише на два тижні і їхній тур не буде таким глобальним. Перші концерти відбулися у 2015 році. Останній реліз – Purge (EP), 2016 рік. Отримали нагороду High Voltage Rock Awards у номінації Best music video of 2015 (За найкраще відео). Грають металкор і дез метал.

ELEPHANT OPINIONS
Тернопіль, Україна
https://www.facebook.com/elephantopinions
https://elephantopinions.bandcamp.com/
Скрімо. Востаннє грали в Тернополі влітку 2016 року у Козі. Троє живуть в Тернополі, один у Львові і один у Івано-Франківську. Зі всіх учасників концерту – найстарші, оскільки перший концерт відіграли ще у 2008 році. Колись хтось охрестив тегом “дарк скрімо” і з того часу гурт називають початківцями даного стилю.

IRAE
Київ, Україна
https://www.facebook.com/iraeiraeirae
https://iraeiraeirae.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/iraeiraeirae
Столичні хлопці зібралися у 2014 році. За той час встигли виступити в багатьох українських містах і записати та випустити у 2016 EP. На останніх постерах стиль характеризується подвійним тегом скрімо/хардкор.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *