24 серпня – презентація журналу Простори

У п’ятницю, 24 серпня о 18:00 у галереї “Бункермуз” за адресою бул. Тараса Шевченка, 1 журнал “Простори” презентуватиме нове число під назвою “Віра, порно, любов”. Про любов, розпусність у літературі та віру у власну віру говоритимуть редактори видання Катерина Міщенко й Тарас Федірко.

Віра, порно, любов – не лише номер, де всі три складові цієї тріади утворюють цілі розділи із літературними, філософськими й мистецькими творами – від прози віденських акціоністів, сучасної української поезії й есеїстики до французької філософії та “непристойних” італійських сонетів ХVI ст. Сама триєдність позначає нову логіку мислення й дій в сучасному просторі без надії. За цією логікою, любов може солідаризувати, порно – викривати суспільний виворіт, віра – підривати усталений порядок пригнічення. А ще “Віра, порно, любов” – це гасло, з яким “Простори” виступають проти нинішньої реакціонерської політики заборон, цензури, борців із гендером та сексуальністю.

У журналі представлені одназу чотири художні проекти: роботи французького фотографа Антуана д’Аґата, українських фотографів Євгенії Бєлорусець та Степана Рудика, а також графіка Анататолія Бєлова. Серед авторів та авторок номера -класики й сучасники з України, Італії, США, Франції, Німеччини, Австрії, Польщі, Швейцарії, такі як Анастасія Афанасьєва, Леонід Ушкалов, Богдан Стороха, Женев’єв Фрес, Теодор Адорно, Ален Бадью, Альдо Нове, Вальтер Беньямін, Герман Ніч, Ролан Барт, Роза Люксембург, Аґота Криштоф, Одрі Лорд та багато інших.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *