20 квітня – 4 травня – Олег Сусленко. Живопис

20 квітня о 18:00 у галереї “Бункермуз” відбудеться відкриття виставки “Face no more vs Washing machine” львівського художника Олега Сусленка.

Художник не приховує, що експозиція буде цікава тим, кому остогид «скрегіт постіндустріальних артистичних зубів» і кому не до душі “солодка попса”. Виникла ідея: а що, якщо уявити, що всі картини намальовані пральною машиною? Як це буде виглядати? Так що, з одного боку, це абсолютно навіжений, ні до чого не зобов’язуючий живопис. З іншого боку, Олег – з тихмолодих авторів, хто в своєму креативному пошуку заявляє: «Я так бачу», а не розмірковує над тим, як бачать інші. І одразу у галерейному просторі відбувається конфлікт – машинопральному живопису протиставляється малярство виконане із закритими очима, малярство із збільшеною присутністю випадкового, чи то пак підсвідомого.

Творчість Олега Сусленка – адекватна своїй епосі і сприйняттю глядачів, що виросли на естетиці ТБ, кітчу та гламуру. Тому він виглядає досить «нельвівським» автором і відмінно вписується в інтернаціональну образотворчу мову.

Виставка триватиме до 4 травня.
Слідкуйте за галереєю Бункермуз у Facebook та Vkontakte.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *