18 червня – Реґґі. група Рибажир

Published on червня , 2011

Продовжуємо серію козирних реґґей вечірок від Кози. Цього разу із живою бандою!

група Рибажир (Київ)

та саундсистема від резидентів:
Селекта Завгосп (Тернопіль)
Рас Тренер (Карістос)

18 червня (субота)
21:00 – 3:00
Коза Бар

вхід – 20 гривень

Рибажир


Про себе група пише таке:
“Гурт РИБАЖИР утворився з симбіозу фантазії прокуренного мозку Пушкіна, непосидливої діяльностi Синьго, та творчої енергії божевілього Егорки! Далі з’явилися трубасист Треш… який трушно тупить… а також бородата потвора-шаман Гаррі, під кінець волохатий старый барабанщик – Микола.

Взагалі в різні часи приймали участь у гурті багато чудових музикантів, яким ми безмежно вдячні … але вони не витримали дурноватості загальної атмосфери банди та вирішили залишитися нормальними, адекватними людьми)))”



Коментарі

    Додати відгук

    Увага, ваші коментарі модеруються!

    Connect with Facebook