Інтерв’ю з Ігорем Мамусом

Published on Січень th, 2011

На Тернопільській Липі вийшло інтерв’ю з директором Кози – Ігорем Мамусом.

Яким був для вас 2010 рік – хорошим, поганим, звичайним, пролетів швидко чи було відчуття, що час тягнеться довго тощо?

Рік був хороший. Усі події за рік не стали для мене труднощами. Якщо говорити про бізнес, то нам вдалось провести День Тернопільського замку. Започаткували галерею, де можна скуштувати чай чи каву. В цьому клубі формуються різні формати споживання напоїв, адже це теж мистецтво. Щодо сім’ї, то цього року моя донечка навчилася говорити!

читати повністю



Додати відгук

Увага, ваші коментарі модеруються!