Сьогодні (26 квітня) о 21-00 в нас виступить Пол Чілтон.
Пол – англієць, учасник проєкту Dark Patrick. Буде грати на волинках та різних етнічних інструментах. Чекаємо!
Вхід вільний!
Увага, ваші коментарі модеруються!