
Продовжуємо традицію легендарних тернопільських святкувань:)
У суботу 11 лютого знову вітаємо себе з днем народження Боба Марлі:)
Вечірки з року в рік удосконалюються, в них стало більше реґі, а цього року вперше буде жива команда!
Рудий Руді – це херсонська банда, яка виконає кавери олд-скульного ска, реґі, рокстеді та скінхед-реґі.
Окрім них тематична музика від діджеїв нашої саундсистеми:
Фреді Раґа (Львів)
Раста Фаста (Львів)
Адібас
Рас Тренер
Селекта Завгосп
Коза Бар
Розпочинаємо о 21:00. Завершуємо о 3:00
Вхід – 25 гривень (зі справжніми дредами – безкоштовно)
* реґі * даб * ска * дабстеп * денсхол *



Коментарі
Добре що побачив, а то б не попав))
тобі вчора мав партизан дзвонити:)
)) мав