
Весна чудова пора для акустичних концертів.
16 квітня у Козі виступ чудових иноземних панк-бардів!
Greg Rekus (Канада)
www.facebook.com/gregrekusmusic
http://www.reverbnation.com/gregrekus
Migre Le Tigre (Швейцарія)
http://www.facebook.com/migreletigre
Roma Wreckman (Росія)
Коза Бар
Вхід вільний!
Початок о 21:00


