
26 червня – знаменний день у житті тернопільської музики! Вперше на сцені виступить проєкт OmodadaGee!
Ідеологами колективу є всім відомі персонажі Лесик (Los Colorados, Omodada, Echo Gardens) та Джі (The Gee’s). Хлопці зібралися, щоб продемонструвати своє бачення інді, ґранджу, тріп-хопу та альтернативи 90-их.
Окрім цього ми святкуватимемо дні народження велетів світової музики – Ману Чао та Завгоспа. З цієї нагоди після виступу Омодададжі лунатимуть діджей-сети від старійшин Кози.
Початок свята о 21:00. Вхід вільний!


