
Настала осінь, а разом з нею час пора регулярних вечірок у Коза Барі.
Цієї суботи мусимо гідно ввійти в ритм!
Відкриття концертного сезону 13-14!
грають:
Aircraft (post punk, 80s, Київ)
Omodada Gee (indie, grunge, Тернопіль)
0352 (punk rock, Тернопіль)
після концерту афтепаті від діджеїв:
Дмитро Машкін (Seahorse, Степан і Медуза)
Trener
а окрім цього маса сюрпризів та бонусів;)
7 вересня
21:00
Вхід – 25 гривень.
Церемонія відбудеться під патронатом молодіжного міського голови Тернополя – Любомира Шимківа!


