11 жовтня – Какаха

Published on Жовтень th, 2013

20131011_kakakha

Одеський гурт “КАКАХА” грає суміш експериментальних електронних ритмів, джазу в поєднанні з класичною скрипкою і ефектами з космічних просторів. Гурт, якому нещодавно виповнилось всього два роки, вже грав на багатьох музичних майданчиках в Україні, а також вже представив нашу країну на фестивалі Asymmetry в найбільшому концертному майданчику польського міста Вроцлав, а також на фестивалі Art Labyrint в Молдові.

Гурт експериментує не лише з музикою, а й з візуальним образом, тому виступ гурту запам’ятовується надовго. Після виступу на фестивалі Asymmetry, колектив одразу був помічений кількома промоутерами з Європи і цього разу “КАКАХА” вже їде в інше польське місто – Люблін на фестиваль Східного Партнерства.

11 жовтня 2013
п’ятниця
21:00

Коза Бар
Вхід вільний!



Додати відгук

Увага, ваші коментарі модеруються!