JazzBez 2013. Учасники першого дня. 6 грудня

zumbaland

ZumbaLand (Грузія)

Zaza Korinteli – вокал
Alexander Nikoladze – флейта, перкусія, вокал
Levan Deisadze – бас-гітара
Ioseb Kapanadze – клавіші
Zaza Tsertsvadze -барабани

Корифеї грузинського етно-джазу ZumbaLand є одним з найактивніших, найпопулярніших та найекзотичніших музичних гуртів цієї країни. Музика ZumbaLand поєднує в собі ритміку джазу, ф’южну, етно-року та інструментальні імпровізації, що органічно поєднуються з автентичною грузинською мелодикою.
Для українського слухача, ZumbaLand є відомим насамперед завдяки спільним виступам з Ніно Катамадзе та групою «Insight». ZumbaLand можна представити як «театр звуку», адже його виступи це справжнє непересічне дійство для людського слуху.

Гурт ZumbaLand заснував у 1993 році відомий у мистецьких колах промоутер грузинської музики у світі Заза (Zumba) Корінтелі. Всі 20 років творчості гурту – це безперервні гастролі, фестивалі, сольні концерти і робота над вдосконаленням власних композицій, запис альбомів. У 1997-99 роках, під час перебування у Польщі, Заза Корінтелі навіть створив польську версію групи, до якої увійшли польські, грузинські, українські та американські музиканти.

Саме слово ZUMBA музиканти тлумачать як «філософський камінь», або ж абревіатуру грузинської приказки: «Варто тільки захотіти – обов’язково здійсниться!»
Виступи ZumbaLand – це завжди вибух емоцій, свято музики та драйву, театр, де грузинське багатоголосся, фольк і джаз поєднуються між собою і створюють неповторну атмосферу.
www.zazakorinteli.com

ignatiev

Павло Ігнатьєв (Україна)

Павло виконує авторську музику у властивій йому неповторній емоційній манері, яку називають modern classical і сучасним джазом. Сам Павло навмисно не дає визначення своїй музиці, щоб грати чистіше, чесніше, без штучно створених рамок.
Павло Ігнатьєв відомий в Україні завдяки співпраці з Сергієм Бабкіним, гуртом «Бумбокс», Shaї Sebbag і учасником групи «Jazz lyre» Геннадієм Бондарем. На рахунку Павла вже дев’ять альбомів.

«У століття високих технологій, швидких рішень і поверхневих відносин , нам часто не вистачає чогось справжнього, істинного – простих почуттів, простих емоцій. У щоденній гонитві ми не можемо зупинитися і заспокоїтися, не завваживши і втрачаючи щось важливе . Не помічаємо, не чуємо, що не відчуваємо. Необхідні всім нам спокійні і позитивні емоції несе інструментальна авторська музика Павла Ігнатьєва».

www.pavelignatyev.com.ua

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *