JazzBez2013. Учасники третього дня. 8 грудня

kekko_fornarelli

Kekko Fornarelli Trio (Італія)

Kekko Fornarelli – фортепіано
Luca Alemanno – контрабас
Dario Congedo – барабани

Kekko Fornarelli Trio – один з найбільш амбітних італійських музичних проектів, що увібравши в свою музику багато різних впливів, творить новий жанр: абсолютно джазовий за почерком і мультистилістичний за змістом.
Оригінально інтерпретуючи класиків джазу, тріо італійських віртуозів переконує , що музику треба бачити такою ж мірою, як і чути.
Тріо творить оригінальну барвисту гармонію за допомогою електронних девайсів та акустичних інструментів, модерних північноєвропейських ідей та некласичного ліризму, занурює слухача у вир контрастних почуттів – від похмурих, до ясних, від розкоші, до простоти.
Це основний проект джазового піаніста Кекко Форнареллі, з яким він об’їздив майже всю Європу.
Kekko Fornarelli (Кекко Форнареллі) – італійський джазовий піаніст та композитор. Почав навчатись грі на фортепіано у віці трьох років. Любов до джазової музики почалась у 18 років, від того часу Кекко поринув у вивчення інструменту, стилю і музики в джазі.
Перший альбом Форнареллі «Circular Thought», який вийшов у світ в 2005 р., був визнаний критиками як один з найкращих італійських джазових проектів року. В тому ж році він переїхав до Франції, де вдосконалював свою музичну майстерність.
Співпраця з різними музикантами, такими як Manhu Roche, Flavio Boltro, RosarioGiuliani привела до створення другого альбому «A French Man in New York» (2008р.).
Його останній альбом «Room of mirrors» вийшов у 2011 році і отримав багато схвальних відгуків від європейських музичних критиків.
www.kekkofornarelli.com

ha-quartet

H. A. Quartet (Білорусь-Вірменія)

Константин Горячий – фортепіано
Алєксандр Єфімов – бас
Владімір Бегер – ударні
Оганес Аванесян – перкусія

H. A. Quartet грає незвичайний для наших територій імпровізаційний джаз. В основі музики гурту – сильний ритмічний компонент, на який органічно нанизані легкі перкусійні ритми і фортепіанні імпровізації.
H. A. Quartet створений на початку 2013 року Оганесом Аванесяном, до того відомим, як лідер етно-ф’южн проекту Morfe. В січні цього року Оганес Аванесян систематизував музику, яка не вкладалась у формат Morfe і опрацював її з піаністом Константином Горячим (учасником відомого білоруського колективу Аpple Tea). Потім до гурту приєдналися Алєксандр Єфімов та Владімір Бегер і почалась робота над дебютним мульти-синглом «Straave».
Для досягнення максимально автентичного звучання музиканти використовують екзотичні інструменти і аналогову апаратуру. За словами Оганеса Аванесяна, H. A. Quartet намагається знайти свій власний саунд та відійти від стандартних засобів так, щоб слухач почувався комфортно серед безлічі звукових нерівностей і музичних імпровізацій.

www.myspace.com/haquartet

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *