20 січня – Відкриття виставки Сергій Максимішин

Тішимося нагоді запросити всіх на відкриття нового мистецького комплексу в центрі Тернополя.
Штуки, саме така назва об’єкту, буде в собі мати зал для фотовиставок, галерею образотворчого мистецтва, каварню та інші проекти, про які ще нікому не відомо.

20 січня (четвер) відкриваємо фото-галерею Бункермуз. Презентація о 19-00

Офіційно:

Першу у Тернополі залу для фотовиставок відкриють 20 січня. Культурний заклад розташований на бульварі Т. Шевченка, 1.
Цей заклад, як говорить начальник управління культури міськради і куратор першої виставки Олександр Смик, допоможе об’єднати творчих людей та інтелігенцію для позитивних зрушень у культурі.

– Такий заклад – це надзвичайна річ, яка необхідна для Тернополя, – каже Олександр Смик. – Згодом він зможе стати культурним центром міста або ж клубом творчих людей. Досить Тернополю бути периферією. Тернопіль завжди був духовним центром Західної України і ми робитимемо все, аби відновити цей статус.
Виставкову залу влаштували у підвалі колишнього Польського будинку. Приміщення відновили представники мистецького об’єднання “Коза” спільно із управлінням міськради.

– Цей будинок побудований як польський народний дім і у свій час мав дуже багато подій, – розповідає директор арт-клубу “Коза” Ігор Мамус. – Там була столова Компартії, видавництво “Лілея”. Словом, приміщення має багато цікавих історій.

Першою виставкою, яку покажуть у новій мистецькій галереї Тернополя, стане експозиція фотосвітлин всесвітньовідомого фоторепортера із Санкт-Петербурга Сергія Максимішина.

– Покищо у нас відкривається тільки галерея чи виставкова зала, – говорить керівник Мистецького об’єднання “Коза” Олег Макогін. – Аби це приміщення стало повноцінним мистецьким клубом, у нас є ще багато роботи і потрібні багато-багато зусиль, все це ми будемо робити. Ми плануємо там, окрім виставкового залу, якщо нам вдасться повністю запустити цей проект, там проводити події різнопланового характеру. Можливо, різноманітні кіно- та музичні проекти.

До речі, мистецька галерея Bunkermus розташована на бульварі Шевченка, 1, вхід із Італійського дворика.

One comment

  1. Чудова новина, вітаю зі створенням галереї! Давно чекала на появу такого закладу в Тернополі.Бажаю засновникам невичерпного натхнення та нових цікавих ідей!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *