21 грудня-10 січня – виставка “Для Бога я створю найкраще”

Напередодні свят запрошуємо на виставку, яка наскрізь просякнута святковим духом та добром.

21 грудня в Українському домі “Перемога” відкривється пересувна І Міжнародна виставка творів образотворчого мистецтва «Для Бога я створю найкраще, що можу». Куратор цього конкурсу є відомий художник та музикант Ярема Стецик.

Мета цього конкурсу – об’єднати всіх віруючих незалежно від віросповідання. Це свого роду новий іконопис, нові зображення Бога, його справ у сучасному житті та вічності. Усі твори є неповторними, адже вражають, насамперед, баченням чистоти і відкритості. Ніхто краще дітей не знає як виглядають янголи. Діти не мають усталених манер виконання, але інтуїтивно відчувають присутність Божої любові. Від усіх робіт віє теплотою, добром і відкритістю.
У конкурсі «Для Бога я створю найкраще, що можу» взяли участь представники Польщі, Угорщини, Болгарії, Хорватії, Росії та 12 областей України. Більше 500 учасників. Найкращими визнано близько 200 робіт.
Всі роботи діток є надзвичайно яскравими. Вони вражають, насамперед, баченням чистоти і відкритості. Ніхто краще за дітей не знає, як виглядають янголи, адже діти інтуїтивно відчувають присутність Божої любові.

Відкриття виставки – 21 грудня о 18:00.
Український дім Перемога (бульвар Шевченка, 27).
Організатор – мистецьке об’єднання Коза.

Триватиме до 10 січня.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *