
Препаті фестивалю Джазбез разом із формацією Drumтиатр!
13 грудня (четвер)
21:00
вхід – 20 гривень.
Drumтиатр – це синтез елетронної музики, живих інструментів і текстів. Тут і гострий соціальний реп, і електронний веселий indie, басовий dub і індустріальний dubstep у супроводі губної гармошки, гітари і того, що по дорозі добрі люди подарували.
Проект у січні 2010 році заснували культовий український письменник Юрій Іздрик, молодий поет і музикант Григорій Семенчук та непересічний художник і фотомитець Ростислав Шпук (If-ro).
До сценічних виступів Drumтиатру у час від часу приєднуються відомі українські музикант: Олег «Джон»Сук (басист гуртів «Горгішеллі», «Мертвий півень»), Олексій Слободян (барабанщик гуртів «Горгішеллі», «Мертвий півень»), Андрій Войтюк (барабанщик гуртів «Пушкін Клезмер Бенд», «Куку-Шанель»), Максим Литвинчук (гітара), Олександр Фразе-Фразенко (саксофон, гобой).
Учасники великих мистецьких фестивалів і перфомансів: «ФортМісія», «ХЛАМ», «Флюгери Львова», «ФанАртія», Фестиваль еротичного мистецтва «Березневі Коти», Фестиваль незалежного кіно «КіноЛев», Львівський міжнародний літературний фестиваль.
DrumТиАтр – це симбіоз музики, літератури, театру і відео. SENSE, DRUM, ROAD&ROLL і СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
