12 січня – Гич Оркестр

Published on Січень th, 2013

Любов, добро, краса, гич.

Перший серйозний концерт у Козі цього року, з львівською ватагою Гич Оркестр, яка делікатно грає екстравагантну музику. Оркестр складається з семи яскравих особистостей, побратимів, сім’янинів, подвижників, кожен з яких також музикує в инших відомих гуртах (від гуцульської автентики до року та електронної музики).

Гич Оркестр творить пісні на лірику Мар’яна Пирога, несправедливо забутих поетів, як от Тичина та Сосюра, активно використовує декоративну лексику, емоційно-словесні абстракції та переосмислює народні пісні.
Оркестр шанує різноманітні музичні традиції, а його музика народжується у радості експерименту.

Після виступу еклектичний діджей-сет від Хопти.

Субота, 12 січня. Починаємо о 21:00.
Вхід – 30 гривень.



Додати відгук

Увага, ваші коментарі модеруються!