6 квітня – Napszykłat & Robert Piernikowski

20130406_np

6 квітня 2013 (субота)
21:00

Napszyklat – альтернативний хіп-хоп, нойз, аналогова електроніка та сольний проект Robert Piernikowski, який був визнаний одним з польських часописів як постать року (2012) в сучасній культурі Польщі.

афтепаті:
Adibass
zavgosp

Вхід – 30 гривень.

Robert Piernikowski (Роберт Пєрніковські) відомий як лідер гурту “Napszykłat”. Його сольний альбом “Się żegnaj” (2012 Few Quiet People) повний закручених мелодій, аналогового синтезу, який пульсує разом з чіткими бітами.
Експериментальний гурт “Napszyklat” (Напшиклат) знаходиться у постійному пошуку та розвиває власний стиль. Гурт вже видав чотири альбоми, останній з яких – “Kultur Shock” – 2011 року. Їх музика балансує на межі експериментальної електроніки, нойзу, пост-дабстепу, хіп-хопу. Поєднання текстів і голосу Пєрніковського ніби світ з задзеркалля – сам в собі. “Napszyklat” вже давно виробив власний оригінальний музичний почерк, завдяки чому став одним із найцікавіших польських гуртів.

«Щира музика багатоповерхівок, спальних районів і міст є поза будь-якими відомими принципами. Хмарочоси в сотні поверхів, райони, які знаходяться під пильним наглядом камер, і міста зі скла, сталі і хрому. Поруч із ними – “Napszyklat”, щосекунди розвиваються і наповнюються, прагнучи до сценічної досконалості. Ці шамани ретельно проводять свої ритуали в тіні хмарочосів і блиску неонів», – пише poglos.aktivist.pl.

Гурт вже виступав з гастролями у Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Франції, Великобританії, Іспанії на США. На концертах “Napszyklat” завжди панує особлива атмосфера, а їхні трансові ритми заворожують, як велике і чітке виробництво, де все і всі – на своїх місцях.

Подія у Facebook – www.facebook.com/events/385431534897409
у Вконтакті – vk.com/napszykat_koza

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *