
Запрошуємо відсвяткувати Великдень під звуки сонячного реґі та дабу!
Грають Adibass та Shmir Soundsystem.
6 травня 2013 (понеділок)
21:00
Коза Бар

Запрошуємо відсвяткувати Великдень під звуки сонячного реґі та дабу!
Грають Adibass та Shmir Soundsystem.
6 травня 2013 (понеділок)
21:00
Коза Бар
