
Зустрічаймо разом Новий рік!
Розпочинаємо 31 грудня 2013 о 22:00. Завершуємо 1 січня 2014 о 5:00.
Для вас грають:
гурт Nameless
Заснований в лютому 1992 року і є чи не найстарішим з нині існуючих в Тернополі колективів. Взявши за основу естетику 60-х років минулого століття, „N” з перших живих виступів відрізнявся оригінальністю звучання та нестандартними музичними рішенням
гурт 0352
Жвавий дружба-панк-рок. Фіналісти конкурсу Koza Music Battle 2013.
дует Хопта (DJ+VJ)
Хопта – тернопільський dvj-дует, що пропагує психоделію, garage та звучання 60их. Прозвучить спеціяльний танцювальний новорічний сет!
Taz
Гітарист групи Red Cardinals буде діджеїти ню-вейв, фанк, пост-панк, а то і хіп-хоп.
Вхід – 50 гривень.
Кожен отримує по пиву чи викрутці безкоштовно.
Бронювання столиків за номером – 522375 чи 0672081331
З прийдешнім!

Коментарі
Підкажіть, а можна до вас приєднатися в годинці другій-третій на коктейльчик? Столика не треба…
Звичайно!