15 квітня – Брати Капранови – ДЗЕН.UA

20140415_zenw

Письменники Брати Капранови заспівають у Тернополі

15 квітня письменники та видавці Брати Капранови вперше до Тернополя як музиканти, щоб презентувати свою нову музичну програму – Дзен.ua.
Послухати можна тут https://soundcloud.com/braty-kapranovy, а подивитись тут http://www.youtube.com/watch?v=FEPFCfxDyL4.
Брати вже встигли виступити у Кам’янець-Подільському, Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому, Вінниці, Володимир-Волинському, Рівному, Запоріжжі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Кременчуці та Чернігові… Загалом у 27-ми містах України.
Дзен.ua – це трохи спів, трохи речитатив, усе під кобзу і дудку. Абсолютно ново, на чаклунські вірші одного з найкращих поетів сучасності Сергія Татчина. Татчин – це справжня інтернет-легенда, Останній з Мужикан, гуру Digital-романтизму і прочая і прочая.
Брати Капранови вже кілька років експериментують із віршами Татчина у новому стилі кобза-реп. Там буде і кобза-блюз, кобза-реґґі, кобза-рок, кобза-вальс, кобза-боса-нова. «Вірші Татчина – самі по собі вже є музикою. І нам залишилося тільки додати до них кілька нот», – кажуть Брати.
Сподобається вам чи ні – не знаємо, але гарантуємо: такого ви точно ніколи не чули.

Захід відбудеться 15 квітня о 20:00 в барі «Коза» (бульвар Шевченка, 23). Вхід вільний.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *