4 травня – Мері

20140504_MERIw

4 травня в тернопільському арт-закладі «Коза Бар», відбудеться виступ української опті-рокової команди «МЕРІ». А точніше групу буде представляти її безмінний лідер та автор усіх пісень – Віктор Винник.

Довідка – «МЕРІ», представники українського бріт-попу покоління 2000-них. За десять років існування група видала три офіційні альбоми – «Мерідіани» 2007, «Війни в прямому ефірі» 2010 і «Кулями Любов…» 2014, відзнято більше десяти відео кліпів. Такі стовідсоткові хіти як «Ромео», «Кісс на біс» й досі мандрують ефірами радіостанцій, а треш-бойовик «Не Віталік» і взагалі став антигламурним гімном. Щоправда тепер «МЕРІ» подорослішали і в нових піснях все більш відчутні соціальні мотиви. Пісні «Сестра» та «Незнайомий мій брат» служать цьому підтвердженням. Свого часу хлопці відвідали з концертами Рим і навіть Вашингтон США. Свій музичний напрямок музиканти характеризують як “opty-rock”, (легкий ненав’язливий).
До слова, у Тернополі «МЕРІ» доволі часті гості, але цього разу все буде інакше. Річ у тім, що концерт буде акустичним, тільки голос і гітара. Віктор Винник каже, що такий формат йому дуже до вподоби, оскільки саме так можна найкраще розкривати творчий задум пісень.

У концерті прозвучать давні та улюблені хіти «МЕРІ», а також багато пісень з нового альбому «Кулями Любов…», який команда презентувала на початку цього року.
Отож чекаємо на усіх прихильників справжньої української музики о 21.00 в «Коза Бар».

4 травня 2014
21:00
Коза Бар

Квитки:
30 гривень – попередній продаж,
40 – у день концерту.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *