27 грудня – день народження Кози разом з Grisly Faye

gf

У нас багато приводів для свята. По-перше, бару Коза виповнюється 7 років. По-друге, 2015 – це рік Кози, а ми до цієї тварини маємо певні сантименти:) Тож, розпочинаємо серію святкувань!

27 грудня, субота
21:00

Gristly Faye
ADMNS
DJ Шлюзовик

Grisly Faye – українсько-польський електронний гурт, заснований Маргаритою Кулічовою (Київ) та Войчехом Шупеляком (Варшава) весною 2014-го. Музика Grisly Faye – це ніби саундтрек до життя чарівних лісових істот або сон під товщею цифрового моря. Вона така ж ефемерна, трепетна і ніжна, ледь вловима. Шум вітру, шелест листя у сонному лісі, дзвін води у гірських річках, потріскування гілляччя у багатті, стукіт каміння – своєрідний filed recording, який змішується, переплітається, розчиняється в електронних, мерехтливих звуках семплера. Музика, яка народжується з простору. Музика, натхненна світом. Повірте, це неординарне, стильне звучання не залишить вас байдужим, а то й закохає у себе.

EP ‘Drown’, реліз якого відбувся на лейблі AZH Music 1 грудня 2014-го року, містить 5 композицій, одна з яких – ремікс столичного електронного музиканта r.roo. Шостий трек (ремікс від польського продюсера Piotr PECE Cieslik), що не ввійшов до фізичного релізу, є приємним бонусом для тих, хто замовить цифрову копію через bandcamp (https://azhmusic.bandcamp.com/ ).

Не дивлячись на те, що гурт вже встиг заробити репутацію загадкового створіння зі світу холодної електроніки – запис, жодним чином, не асоціюється із моторошними, відстороненими звуковими ландшафтами. Ба більше – цифрова сировина, змінюючи власний агрегатний стан, опиняється в теплих і турботливих руках артистів, і на виході, найбільш драматичні номери постають не позбавленими дружньої, скромної усмішки. Котра, втім, не має стосунку до гумору чи іронії.

ЛІНКИ:
https://azhmusic.bandcamp.com/album/grisly-faye-drown

https://www.facebook.com/grislyfaye
https//vk.com/grislyfaye
https://www.youtube.com/user/grislyfaye

ADMNS – новий електронний проєкт Анджа (Plastic Drops).

DJ Шлюзовик – троянський кінь вечірки. Спеціяльний святковий сет від виняткового меломана.

#electronic #indie #downtempo #trip-hop #chillwave

Коза бар, Тернопіль
Вхід – 30 грн – одне пиво задурно!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *