
Експериментальний фольк з елементами джазу
Гурт “Троє зілля” бере свій початок від створення першої пісні у січні 2014 року. Свої виступи розпочали на сцені сучасної бандури на фестивалі “Країна мрій 2014” після чого активно концертували в Польщі.
Група виконує українські народні пісні в етно стилі додаючи джазові елементи. Ми експерементуємо з бандурою та синтезаторно-перкусійним звучанням, не заганяючи себе в рамки. Любимо і вміємо налагоджувати контакт із публікою.
Учасники гурту вже давно займаються музикою і грають у різних гуртах фолькового та інших спрямувань.
9 січня 2015
21:00
Коза Бар
вхід – 25 гривень
