
Цієї суботи гарцюємо в Козі під ірландський та гаражний панк-рок!
Kelush & The Bastards
Група однодумців-алкоголіків зібралася на початку березня 2014 року, щоб підготувати тематичну (ойріш панк, ага) програму і рознести Maxwell pub (м.Калуш) на День Святого Патріка. З поставленими цілями успішно впорались і, вражені результатом своїх діянь, вирішили продовжувати алко-музичну співпрацю. Відтоді з певною регулярністю виступаємо, і з такою ж регулярністю виступи просираємо. Поволі продовжуємо працювати над матеріалом, самовдосконаленням і алкоголізмом.
The Jossers (священики/простаки – англ.) з’явився в Калуші 16 червня 2011 року, як результат взаємодії ґранжу з панком та барабанщика і гітариста з бас-гітаристом. Музика хлопців написана не для всіх, але підійде кожному: під драйвові інструментальні соло можна добре послемитися, фанатам глибокого сенсу є де пошукати, а фестивальні слухачі виявили ще одну сторону їхньої творчості: пісні гурту добре виділяються на фоні нескінченного нойзу та пафосу. Справа в тому, що ідейними натхненниками музикантів стали Devo та Pixies, тож як і їхні ідейні кумири, калуські хлопці відійшли від стандартної подачі, вдавшись у так званий «соціальний абсурд», – просякнуті іронією, а, подекуди, навіть цинічністю теми, в оправі з гітарних рифів і басу.
21 лютого / субота
21:00
Коза Бар
Вхід – 25 гривень
Одне пиво задурно!
