Зима розпочнеться з джазу!
Міжнародний фестиваль JazzBez знову завітає в Тернопіль. Вже дванадцять років поспіль, незважаючи на жодні територіальні розмежування та умовності, «Jazz Bez» приносить радість меломанам, об’єднує організаторів з різних міст, провокує публіку до роздумів, а музикантів – до пошуку нових відтінків джазу та експериментів. Послухати колективи з різних кінців світу всі охочі зможуть в місцевому Драмтеатрі три дні – 14, 15 та 16 грудня.
Цьогоріч до нас завітають джазмени з США, Канади, Португалії, Швейцарії, Польщі, Литви та України.
Новинкою цьогорічної тернопільської програми Jazz Bez стане віджейський супровід всіх виступів, що дасть можливість присутнім отримувати не тільки аудіальну, але й візуальну насолоду.
Програма.
14 грудня, п’ятниця
«Plaistow» (Швейцарія)
«Daktari» (Польща)
детальніше про учасників
15 грудня, субота
«Sonic Forecast» (Португалія-Україна)
«Ultramarine» (Німеччина-Україна-Литва)
детальніше про учасників
16 грудня, неділя
«High Definition» (Польща)
«Vinita Formation» (США-Канада)
детальніше про учасників
Відео-підтримка: Анна Нароніна (UA)
Всі концерти розпочинаються о 19:00 у Драмтеатрі.
Опісля, джем-сейшени за участи музикантів у Коза Барі о 22:30.
а також – 13 грудня, четвер
препаті фестивалю з формацією DrumТиАтр у Козі.
Квитки (40-60 гривень) у касах драмтеатру.
Абонементи на всі дні фестивалю у Козі.
Організатори фестивалю:
Тернопільська міська рада
Мистецьке об’єднання «Коза»
Музичний центр «Бастер»
